CAR STORAGE

V pd drive clube sme sa vždy snažili pre našich zákazníkov poskytovať najvyššiu úroveň služieb. S našou novou službou Car Storage (uskladnenie automobilov) sme našu ponuku posunuli opäť o krok ďalej.

 

Čo je car storage?

 
Car Storage je služba, ktorá vám umožňuje užívať si bezstarostné vlastníctvo auta bez potreby starostí o ich parkovanie a údržbu. V našich nových priestoroch v multifunkčnej budove Yell Point v Ružomberku sme vytvorili bezpečné prostredie na uskladnenie Vášho vozidla.
 
Ak máte záujem o viac informácií alebo si chcete rezervovať miesto pre Vaše vozidlo, neváhajte nás kontaktovať alebo nás navštíviť osobne. Tešíme sa na vás v pd drive clube!
 
 

Bezpečné uskladnenie: Vaše vozidlo bude uložené v našich zabezpečených priestoroch s 24/7 monitorovaním.

Parkovanie: Využívame moderné parkovacie zdviháky, čo znamená, že Vaše auto bude parkované s maximálnym ohľadom na jeho stav a ochranu.

Služby: Okrem uskladnenia ponúkame aj širokú škálu služieb detailingu a servisných služieb, aby Vaše vozidlo vždy vyzeralo dobre.

Pripravené na použitie: Vaše auto bude vždy pripravené na použitie. Bude čisté, servisované a pripravené na jazdu, kedykoľvek si ho budete chcieť vyzdvihnúť.