Príbeh pd drive clubu

Myšlienka pd drive clubu vznikla v našich hlavách už dávno. Keď sme začínali so starostlivosťou o autá, ani sme však nesnívali, že z toho vznikne značka, ktorá spojí komunitu automobilovej kultúry, prinesie nám nespočetne zaujímavých príbehov a vzácnych priateľstiev. Drive Club sme dokázali uviesť do reálnej podoby v roku 2022, keď sme s naším dlhodobým partnerom TODOS dohodli premenu priestorov showroomu v Ružomberku na miesto, ktoré sa postupne stávalo jedným z výrazných bodov na automobilovej mape. Vtedy sme pod označením pd coffee shop otvorili priestor, ktorý mal odzrkadľovať automobilovú kultúru, ktorá nám leží na srdci. V prvom roku sme zorganizovali tri akcie, ktoré označujeme ako pd coffee day.

V roku 2023 sme s pd drive clubom rozšírili aktivity o rôzne coffee tour nielen po Slovensku, ale aj za jeho hranice. Uskutočnili sme ďalší úspešný pd coffee day a následne sme pracovali na zdokonalení klubu a jeho posunutí na vyššiu úroveň.

Na konci roku 2023 sme pd drive club presunuli na novú adresu v modernom multifunkčnom centre Yell Point v Ružomberku. Toto centrum zahŕňa aj reštauráciu, s ktorou úzko spolupracujeme. Nové priestory sme oficiálne otvorili na začiatku roku 2024. Okrem klubového zázemia a služieb detailingu sme do našej ponuky pridali aj  car storage a marketplace.

Každým rokom sa snažíme posúvať našu značku na vyššiu úroveň a vďaka vašej podpore sa nám to darí.  Vidíme sa pri šálke kávy!

2022 - otvorenie pd coffee shopu

2022 - otvorenie pd coffee shopu

2023 - zmena názvu na pd drive club

2024 - nový ateliér pd drive clubu

#pdteam

Erik

Ivan

Martin

Marek

Ľubor

Veronika

Máš otázku, alebo nás chceš pozraviť?

Snažíme sa, aby pd drive club bol nie len o autách, ale predovšetkým o ľudoch. Autá berieme ako niečo čo nás spája, ale časom si vždy nájdeme aj iné oblasti, ktoré máme spoločné. Máš zaujímavý nápad, chcel by si vedieť o našom klube viac, alebo nás chceš len pozdraviť? Ozvi sa 😉 

#carculture