Otvorili sme! Od otvorenia nového pd drive clubu uplynul už mesiac a už čoskoro sa dozviete, aké sú naše ďalšie plány a na čo sa môžete tešiť. Ale poďme pekne poporiadku. 20. apríla sa začala písať ďalšia kapitola príbehu o tom, ako spoločne s vami budujeme automobilovú kultúru, ktorá je nám všetkým blízka. O tom, ako sme budovali novú podobu DRIVE CLUBU, sme už povedali dosť, teraz je čas spoločne si tento priestor užívať a posúvať ho ďalej.

DRIVE CLUB opening alias tradičné otvorenie sezóny v našom podaní: Porsche Coffee Day dopadol nad očakávania. Víkend na konci apríla je pre nás symbolický vo viacerých smeroch. Pred tromi rokmi sme v podobnom termíne práve prvou akciou otvárali pôvodné priestory a predstavili myšlienku pd drive clubu. O rok neskôr sme sa na otvorení sezóny 2023 dozvedeli, že v týchto priestoroch končíme a DRIVE CLUB si bude musieť nájsť nové pôsobisko. Tretia akcia tohto druhu bola teda opäť špeciálna v tom, že sa nám podarilo dať dokopy nové priestory, ktoré nám dovolili posunúť pd drive club opäť na inú úroveň.

 

To, že vás nová podoba tejto myšlienky baví, ste nám dokázali hneď na prvom evente. Aj napriek aprílovému počasiu bola účasť výborná, dokonca prekonala všetky predchádzajúce akcie. Podstatná však bola nálada a vaše nadšenie, s akým ste nás prišli pozdraviť a podporiť. Bol to pre nás krásny moment, keď sme od vás dostávali množstvo pozitívnych reakcií, či už na samotný event, alebo na nové priestory. Reštaurácia Yell cuisine, s ktorou DRIVE CLUB susedí, sa postarala o to, aby sme nehladovali. Ich typické tematické víkendy tentoraz patrili „pédečku“ a podľa vašich slov to vyzeralo, že svoju premiéru v DRIVE CLUBE zvládli. O kávu sa už tradične postarala Mlsna cava a atmosféru dotvoril DJ Majco. Ďakujeme všetkým za podporu a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia a akcie, ktorých tento rok bude viac… sľubujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *